0

Yükleniyor ...

Cevaplar Ritello'da

Ritello® Temizlik sistemini kullanan müşterilerimizin bizlere ilettiği soruları sizler için derledik

BEST OF...

Müşterilerimizin bize ilettiği soruların içerisinde bu ikisinin yeri bizim için ayrı!

Ritello® Maliyeti ne kadar?

Bir Ritello® sisteminin fiyatı, istenen seriye, seçilen aksesuarlara, yerel pazar vergilerine ve satın alma işleminiz için geçerli olabilecek takas değerine göre değişir. Yerel Yetkili Ritello® Distribütörünüz size ek bilgi sağlayabilir.  Demo Talep Formunu doldurarak Yetkili Distribütörünüzün size ulaşmasına yardımcı olabiliriz .

İnternet üzerinden bir Ritello® satın alabilir miyim?

Ritello® Distribütörleri, Ritello® Temizleme Sistemini yalnızca ev içi tanıtımlar yoluyla satar. İnternet gibi diğer kanallardan satın alınan Ritello® ürünleri, Librex'in yetkili garantisi kapsamında değildir.

Ritello® Temizleme Sistemi, Librex Şirketi tarafından atanan Bağımsız Yetkili Ritello® Distribütörleri aracılığıyla satılmaktadır. Bir Ritello® satın almakla ilgileniyorsanız, lütfen  Demo Talep Formunu  doldurun ve bölgenizdeki Yetkili Ritello® Distribütörlerimizden biri daha fazla bilgi için sizinle iletişime geçecektir.

Lütfen sisteminizi satın aldığınız Ritello® Distribütörü ile iletişime geçin. Distribütöre ulaşamıyorsanız, destek için lütfen  info@ritello.com.tr adresinden Müşteri Hizmetleri Departmanımızla iletişime geçin .

18 aylık kullanımdan sonra HEPA Nötrleştiricinizi bir Ritello® Servis Merkezinde kontrol ettirmeniz önerilir. Ancak, Ritello®’nuzdan optimum performans elde etmek için HEPA üç yıllık kullanımdan sonra değiştirilmelidir.

Suyu belirtilen maksimum dolum işaretine kadar doldurabilirsiniz.

Ritello®’nuz sizin için olduğu kadar bizim için de değerlidir. Yalnızca Ritello® marka sarf malzemeleri kullanarak onu korumaya yardımcı olun.

İndirilebilir bir kopyasını almak için lütfen  info@ritello.com.tr adresinden Müşteri Hizmetleri Departmanımızla iletişime geçin.

Ritello® sıvı toplama için uygundur. Lütfen, daha fazla bilgi için Ritello® Eğitim Kılavuzuna bakın .

Librex, tüm sistem ve aksesuarları için Yetkili Ritello® Distribütörlerine yazılı bir Üç (3) yıl garanti vermektedir. Garanti, ürünlerin (kayışlar, HEPA Nötrleştirici gibi) kullanımından ve yanlış kullanımdan veya ürünün kötüye kullanılmasından kaynaklanan normal aşınma ve yıpranmayı kapsamaz.

Ritello’nun Hava ile yıkama zamanlayıcısını etkinleştirmek için, üçgenin ilk satırı yanıp sönene kadar parmağınızı “AÇMA” düğmesinin üzerinde 6 saniye basılı tutun. İlk üçgen satırı yanıp söndüğünde, 6 saniye daha bekleyin ve Ritello® 30 dakika boyunca kendi kendine açılacaktır.

Görüntü Ekranında “ayırıcıyı temizle simgesi” yanıp söndüğünde, ayırıcıyı çıkarın ve küçük fırçayı kullanarak temizleyin (soğuk suyla yıkayın ve fırçalayın). Gerekirse, ayırıcının somununu gevşetmek için bir anahtar kullanın. Lütfen kullanım kılavuzunuzu dikkatlice inceleyin.

Ayırıcıyı temizle sinyalini silmek için eksi (-) düğmesini 6 saniye veya sinyal kaybolana kadar basılı tutun.

“Replace Hepa”yı silmek için (+) ve (-) düğmelerine aynı anda 6 saniye basılı tutun.

R2 Serisinin Ritello Seri Numarası, Ana Ünitenin arka tarafında bulunur.

PowerBrush Seri Numarası, PowerBrush’ın Alt Kapağında bulunan Teknik Özellik Etiketinde yazılıdır.

Purello® Hava Temizleyicinizi nasıl Temizleyeceğinize ilişkin adım adım kılavuz için bu Bağlantıya tıklayın.

TAKİP EDİN

Demo Talep Formu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak ücretsiz demo talebinde bulunup bize ulaşatırabilirsiniz.