0

Yükleniyor ...

LIBREX HOLDING INC.

Librex Holding Inc., dünya çapında yayılmış bir şirketler grubudur. Librex 1987 yılında dört Bechalani kardeş tarafından Kanada'nın Ottawa şehrinde kuruldu. 2007 yılında ALMANYA'nın Kuzey Ren-Vestfalya Bölgesinde Ritello üretim tesisleri çalışmalarına başladı. Bugün, Ritello Almanya'daki üretim tesislerinde en yüksek kalite standartlarında özenle üretilmektedir. Ritello muhteşem performans ve kalite standartları ile tüm dünyada tercih sebebi olmuştur. Ritello’nun Türkiye dahil 53 ülkede satışı yapılmaktadır.

2020 yılında kurulan Alkatek Group, sağlıklı yaşamı hayatının merkezine koymuş, konusunda uzman kişilerin destekleri ile belirlediği konseptlerde bir çok Dünya markasının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. Alkatek Group inovatif ürünlerini müşterileri ile buluşturmakta ve sürekli servis ve destek vermektedir.

Alkatek Group olarak...

Alman Önleyici Tıp Merkezi – ZPMed ve İtalya Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, Ritello® Temizleme Sisteminin en yeni PREMIUM SÜRÜMÜ 'nü sizler ile buluşturuyor.

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE
RİTELLO®

1987

1987'de, Bechalani kardeşler kariyerlerine Ottawa, Ontario, Kanada'da doğrudan satış yöntemiyle üst düzey elektrikli süpürgeler satarak başladılar. Şirketin büyümesi ve daha sonra dağıtımlarını 13'ten fazla farklı pazara genişletmesinde Bechalani kardeşlerin kararlılığı ve çabalarının etkisi oldukça büyüktür .

BAŞLANGIÇ

2004

2004 yılına gelindiğinde Librex, daha gelişmiş, güçlü ve çekici görünümlü bir ürünle orijinal torbasız elektrikli süpürge fikrini pazara sunmaya karar verdi ve böylece yeni Ritello Temizleme Sisteminin tasarımı Almanya'nın Münih kentinde başladı. Ritello Hava ve Elektrikli Süpürge , kullanıcısına dört farklı hızda temizlik yapma olanağı sağlayan renkli LED Ekranlı ilk temizleme sistemi oldu .

R1 SERİSİ

2007

2007 yılında önemli ölçüde geliştirilmiş; Şık, aerodinamik tasarımı ve selefinden iki kat daha güçlü motoruyla yeni Ritello Sisteminin üretimine başlandı. Librex mühendisleri Led Görüntü Ekranı, Dört Farklı Hız Modu ve Otomatik Kablo Sarıcı entegre ederek Ev Temizlik Sisteminin Görünüşünü ve Hissini yeniden şekillendirmeye kararı alındı. Ritello teknolojik inovasyonun yanı sıra kullanıcı dostu ve ekolojik bir ürün olma yolunda çok büyük bir adım atı.

RİTELLO'NUN DOĞUŞU...

2012

2012 yılına gelindiğinde Librex, Elektrikli Temizleme Sistemleri endüstrisinde devrim yarattı. Kiri suyun gücü veya vakumla temizlemek için kullanılabilen çift işlevli ilk Rollbrush sistemini piyasaya sürdü. Ritello Sistemindeki sürekli ve akılcı geliştirmeler , ağın 2014 yılına kadar dünya çapında 40 ülkeye yayılmasını ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak satış ve servis merkezlerine sahip olmasını sağladı.

DAHA FAZLA GELİŞME

2015

2015 yılında Librex, Ritello Sisteminin tamamen yeni nesli olan R2 Serisini piyasaya sürdü. Kapsamlı bir hazırlık, araştırma ve geliştirmenin sonucu olan yeni Ritello R2, ev temizliği endüstrisinde istisnai olan yeni özellikler ve yenilikler sağladı. Ritello R2(Rönesans Sürümü), Ritello'yu bir kez daha kendi hattındaki en gelişmiş sistem yapan olağanüstü bir Mühendislik olan İsviçre ve Alman Zanaatkarlığının bir kombinasyonudur.

R2 RÖNESANS SÜRÜMÜ

2020

Daha Parlak Bir Gelecek İçin Sürekli Gelişen, güncellenmiş bir Premium Sürüm Dünya Pazarına sunuldu. R2 serisinin bu güncellenmiş versiyonu, öncekilere göre önemli performans iyileştirmelerinin yanı sıra rakiplerine göre çok önemli ilerlemeler geçirdi.

OLAĞANÜSTÜ PREMIUM SÜRÜMÜ

Göz Kamaştıran
Bir Kariyer Yolculuğuna Hazır mısınız?

Ritello Distribütör programı sayesinde hayallerini kurduğunuz bir kariyer yolculuğuna sizi davet ediyoruz.

Yüksek kar payı, etkin destek ve saha satış eğitimleri ile Ritello, farkı ispatlanmış bir gelir modelini sizlere sunuyor. Yapmanız gereken tek şey bu ayrıcalıklı network içerisindeki yerinizi almak!

TAKİP EDİN

Satış Temsilcisi Başvuru Formu

Ritello Temizleme Sistemi’nin satış temsilcisi olarak, kendi kazancınızı elde edebilir, aile bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden bizimle çalışabilirsiniz…

Demo Talep Formu

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak ücretsiz demo talebinde bulunup bize ulaşatırabilirsiniz.